Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar


SCIO ŠETŘENÍ ŠKOLY

SCIO ŠETŘENÍ ŠKOLY

  • Karolína Podr
  • 25.3.2024

   

Vážení rodiče,
obracím se na Vás s prosbou o vyplnění dotazníku, který byl vytvořen ve spolupráci s naším zřizovatelem městem Slaný.
Tímto Vám předávám níže uvedené informace.
Děkujeme velice za spolupráci! smiley
                                                     Karolína Podr, ředitelka MŠ

Dotazníkové šetření je anonymní a je připraveno tak, abyste mohli své názory vyjádřit bez obav ze zneužití. Dotazník je možné vyplnit na níže uvedeném odkazu,

a to v termínu 26.3.2024 - 5.4.2024  

Na dotazníky se dostanete kliknutím na stránku https://www.mapaskoly.cz. Po přihlášení do aplikace zadáte do kolonky Vstup do dotazníku obdržené heslo a můžete začít vyplňovat.

 mailHeslo vám bude dáno ve vaší kmenové třídě /od 26.3.2024 smiley/

___________________________________________________________________________

Město Slaný, jako zřizovatel čtyř mateřských škol ve Slaném, má zájem o to, aby školy byly místem, kam děti chodí rády, vhodnými formami získávaly znalosti a dovednosti potřebné do dalšího života a cítily se tam bezpečně.  Proto bychom rádi získali zpětnou vazbu od rodičů týkající se různých oblastí školního prostředí a vzdělávacího procesu. Z tohoto důvodu jsme na všech mateřských školách přichystali ve spolupráci se společností SCIO dotazníkové online šetření – mapu školy. Získané informace jsou pro nás velmi cenné, pomohou nám lépe porozumět potřebám a očekáváním rodin a mohou přispět k vylepšení kvality vzdělávání v našem městě. Budeme rádi za Vaše sdělení, s čím jste ve školce spokojeni, tak i za podněty, co by bylo možné z Vašeho pohledu vylepšit. 
Dotazníkové šetření je zcela anonymní a je připraveno tak, abyste mohli své názory vyjádřit bez obav ze zneužití. Dotazník je možné vyplnit na níže uvedeném odkazu, a to v termínu 26.03. – 05.04.2024. Odpovědi se ukládají průběžně přímo do SCIO aplikace, po vyplnění již není nic dalšího potřeba. Za každé dítě ve škole vyplní dotazník vždy jen jeden ze zákonných zástupců.

Prosíme o maximální upřímnost a otevřenost.

Děkujeme za spolupráci.

Městský úřad Slaný, odbor školství